ORHANGAZİ SANAYİCİLERİ ve İŞADAMLARI DERNEĞİ

MARSİFED’in Mali Genel Kurulu Yapıldı

06 NİSAN 2015

MARSİFED Marmara ve İç Anadolu Sanayici ve İşadamları Dernekleri Federasyonunun 2015 yılı Mali Genel Kurulu toplantısı nisapsız olarak 04 Nisan 2015 tarihinde Bursa’da bulunan federasyon merkezinde yapıldı.

 

ORSİAD’ı temsilen federasyon delegesi olarak ORSİAD Başkanı Erol Hatırlı, ORSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri Engin Cindoruk ile Sadettin Ünver, ORSİAD Mesul Müdürü Yüksel Canıtez mali genel kurul toplantısına katıldılar.

 

Eski TÜRKONFED ve BUSİAD Başkanı olan Celal Beysel, eski BUSİAD Başkanı olan Ali İhsan Yeşilova ve Bursa’nın diğer önemli sanayicilerinin ve Eskişehir’in de yer aldığı toplantıda, MARSİFED’in 2014 ve 2015 yılı çalışmaları değerlendirildi.

 

Toplantının dilek ve temenniler kısmında, sivil toplumculuk konusunda çok eski olan ve TÜRKONFED’in 6 yıl yönetim kurulu Başkanlığını yaparak ülkemizde en üst seviyede sorumluluk ve görev  alan Celal Beysel; bu alanda edindiği tecrübeler ışığında, kendisine has üslubuyla, sivil toplumculuk konusunda önemli bilgileri genel kurul Üyeleri ile büyük bir dikkat ve özenle paylaştı.